אודות

אני לא זז מטר, בלי שבניתי מפה

אז מה הסיפור שלנו?

קוסמולה הוקמה ע"י אדי חיר, יועץ עסקי ואסטרטגי שמייעץ ומלווה עסקים וחברות במגוון רחב של תחומים אשר פועלים בגבולות ישראל ומחוצה לה, הליווי מתמקד בעיקרו ברבדים אשר מגדילים בצורה משמעותית את מחזורי המכירות והרווחים בעסק.

רבדים אלה הם נגזרת של שלושה נושאים מרכזיים שהייעוץ מתמקד בהם: פיצוח אסטרטגי עסקי, אסטרטגיות שיווק חדשניות, אסטרטגיות מכירות.
תחת כל אחת מקטגוריות אלו יש עולם שלם של פעולות ורק כאשר מתחילים לחבר יחד את החוליות החסרות בפאזל בכל קטגוריה, מקבלים את התוצאות הרצויות וזה תהליך שאדי אוהב לעיתים לכנות "אורגזמה עסקית".

"בוא נכפיל רווחים, ואת הבלגאן נסדר אחר כך", אומר אדי שהחל את דרכו כשותף ובעלים של מותג איקומרס בחו"ל, ועמד בראש חוליית השיווק והאסטרטגיה, בנוסף למספר מיזמים בתחום השיווק אונליין שהקים.

את המסע בעולם היזמות והעסקים אדי התחיל לאחר שירות משמעותי במשטרת ישראל, שבמסגרתו סיים את הכשרתו האקדמאית והוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים ומנהל עסקים ולאחר התמחות במשפט הפלילי באחד המשרדים המבריקים בארץ.
עסקים שעובדים איתו נדרשים להזיע ולמתוח גבולות במסע עסקי שפירותיו מובילות לגדילה בעשרות ומאות אחוזים במחזורים והרווחים, אדי לא רואה ולא מכיר באפשרות אחרת מלבד הצלחה!

שיווק ממוקד ROI

פיצוח אסטרטגי שיווקי, אסטרטגיית תקיפה והגנה, PUSH ו- PULL מדויק לעסק שלך, אווטר לקוח מפורט ודיוק עם טלסקופ למסר השיווק שלך בכדי שתצא/י מזירת הדיגיטל התחרותית עם ROI חיובי שתמיד חלמת עלי

פיצוח אסטרטגי עסקי

הצלחה של כל עסק תקום ותיפול על האסטרטגיה העסקית והשיווקית שלו, תכנית הליווי והייעוץ שלנו יתנו לכם כלים, שיטה ותוכנית פעולה פרקטיים להצלחה וגדילה עסקית, נשבור חסמים, ננצל הזדמנויות, נתגבר על איומים ונשלוט ביתרונות

מכירות מכירות מכירות

מכירות זה לב הריאה של העסק, הבסיס להצלחה עסקית נשען על היכולת שלנו למכור, תקבלו מאיתנו שיטת מכירות פרקטית וחדשנית שמותאמת לעסק שלכם עם אימוני מכירות שיעזרו לכם לסגור כמעט כל עסקה

עסקים שעבדו איתנו